KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14076061
nr 1407 6061
Karl-Ludwig Sauer
(f. 1949), Tyskland
Blandteknik, 3 st, Tyskland. Triptyk en signerad, "Deckfarbe mit ölkreide", 1981, yttermått inklusive ram: 65x50
Karl-Ludwig Sauer, tysk målare född 1949.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:08:42
2/7 15:08:49
300 kr
5/7 16:31:37